Διατητές: Χαλδαίος,Σταυρόγλου,και Αραβίδης

Εθνικός(Θ.Γεωργούλης):Βουτσινάς,Πίσσας,Γερόλυμος,Λεωνιδόπουλος,Πεχλιβανίδης,Κατίδης,Μαργαρίτης(46΄Κομνηνός),Παυλάκης,Μάναλης,Ντούλιας(46΄Βενέτης),Χατζησσάβας.
Ρόδος(Δ.Τερεζόπουλος):Κουμέντος,Ιμεραλιλάι,Κουρούπης,Τζιμόγιαννης,Ανδρίκος,Κωνσταντίνου,Κασαπάκης(80' Δημητριάδης),Μοσχάκης(60' Χατζηλιόντας),Τορεζάνι,Στεφανίδης,Πιτταράς(88' Καμπούρης)

Τριγλία Ραφήνας-Ηλυσιακός 1-1
Άγιος Ιερόθεος-Προοδευτική 1-0
Ατσαλένιος-ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ 1-2
Ρεπό: Ιωνικός

Ηττήθηκε με 1-2 εντός έδρας ο Εθνικός απο την Ρόδο σε ένα παιχνίδι που οι φιλοξενούμενοι ήταν περισσότερο ορθολογικοί στο πρώτο ημίχρονο σε σχέση με την ομάδα μας που είχε κάποιες απουσίες .
Δείτε 37 φωτογραφίες απο τον αγώνα εδώ:
Στο διάστημα αυτό οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν με 0-1 με τον Τζιμογιάννη ,ενώ η  ομάδα μας,που προσπαθούσε να βρεί ρυθμό,και πατήματα στον αγωνιστικό χώρο,έχοντας και δύο καλές ευκαιρίες με το σούτ του Ντούλια, και το φάουλ του Χατζησάββα  να φεύγουν  λίγο  άουτ,Στο δεύτερο ημίχρονο η εικόνα του αγώνα άλλαξε,σε αυτό συνετέλεσε και οι αλλαγές που έκανε ο Θ.Γεωργούλης περνώντας στον αγώνα τους Βενέτη (έκανε μόνο μια προπόνηση την εβδομάδα που πέρασε λόγω τραυματισμού),αλλά και του Κομνηνού.
Ο Εθνικός έγινε περισσότερο πιεστικός,αναζητούσε την ισοφάριση,αλλά προτού γίνει αυτό χρειάσθηκε μια επέμβαση του Βουτσινά σε τετ-α τετ των επιθετικών των φιλοξενουμένων.Ελάχιστα λεπτά μετά ο Χατζησάββας με δυνατό σούτ αιφνιδίασε τους πάντες και ισοφάρισε για την ομάδα μας,που στο αμέσως επόμενο λεπτό,έχασε μεγάλη ευκαιρία με τον Παυλάκη.Στο ίδιο μοτίβο συνεχίσθηκε ο αγώνας στα υπόλοιπα λεπτά όπου είχαμε και δύο αποβολές μια απο κάθε ομάδα σε μια αψιμαχία όπου αποβλήθηκε ο Πεχλιβανίδης.
Κι ενώ όλα έδειχναν ότι ο Εθνικός θα μπορούσε να πετύχει και δεύτερο γκόλ,σε μια αντεπίθεση της η Ρόδος πέτυχε το 1-2 με τον Χατζηλιόντα απο ελεγχόμενη όμως θέση offside,στα υπόλοιπα λεπτά το αποτέλεσμα δεν άλλαξε,παρά τις προσπάθειες των παικτών μας.