Α΄Γύρος
1η αγωνιστική Κυριακή 22/9/2019 ώρα 16:30
Άγιος Ιερόθεος - Άνω Μερά 1-0
Ακράτητος - Κηφισιά 1-0
Εθνικός - Φωστήρας 0-1
ΑΕ Μοσχάτου - Πανθηραϊκός 0-1
Θύελλα Καμαρίου - Ερμής Κορυδαλλού 1-0
Ηλυσιακός - Καλλιθέα 0-1
ΑΠΟ Κερατσίνι - Άγιοι Ανάργυροι 1-1
2η αγωνιστική Κυριακή  29/09/2019 ώρα 16:00
Ακράτητος - Άγιος Ιερόθεος 1-2
Άνω Μερά  - Εθνικός 0-0
Κηφισιά - ΑΕ Μοσχάτου 0-1
Φωστήρας - Θύελλα Καμαρίου 1-1
Πανθηραϊκός - Ηλυσιακός 1-0
Ερμής Κορυδαλλού - ΑΠΟ Κερατσίνι 0-1
Καλλιθέα - Άγιοι Ανάργυροι 3-0
3η αγωνιστική Κυριακή  06/10/2019 ώρα 16:00
Άγιος Ιερόθεος - Εθνικός 2-0
ΑΕ Μοσχάτου - Ακράτητος 1-1
Θύελλα Καμαρίου - Άνω Μερά  2-1
Ηλυσιακός - Κηφισιά 0-3
ΑΠΟ Κερατσίνι - Φωστήρας 0-1
Άγιοι Ανάργυροι - Πανθηραϊκός 1-1
Καλλιθέα - Ερμής Κορυδαλλού 4-0
4η αγωνιστική Κυριακή  13/10/2019 ώρα 16:00
ΑΕ Μοσχάτου - Άγιος Ιερόθεος 3-1
Εθνικός - Θύελλα Καμαρίου 1-2
Ακράτητος - Ηλυσιακός 1-1
Άνω Μερά  - ΑΠΟ Κερατσίνι 0-0
Κηφισιά - Άγιοι Ανάργυροι 2-1
Φωστήρας - Καλλιθέα 2-1
Πανθηραϊκός - Ερμής Κορυδαλλού 2-0
5η αγωνιστική Κυριακή  20/10/2019 ώρα 16:00
Άγιος Ιερόθεος - Θύελλα Καμαρίου 0-3
Ηλυσιακός - ΑΕ Μοσχάτου 1-1
ΑΠΟ Κερατσίνι - Εθνικός 1-1
Άγιοι Ανάργυροι - Ακράτητος 2-0
Καλλιθέα - Άνω Μερά 3-2
Ερμής Κορυδαλλού - Κηφισιά 2-2
Πανθηραϊκός - Φωστήρας 1-1
6η αγωνιστική Κυριακή  27/10/2019 ώρα 15:00
Ηλυσιακός - Άγιος Ιερόθεος 0-2
Θύελλα Καμαρίου - ΑΠΟ Κερατσίνι 1-1
ΑΕ Μοσχάτου - Άγιοι Ανάργυροι 3-0
Εθνικός - Καλλιθέα 0-1
Ακράτητος - Ερμής Κορυδαλλού 1-0
Άνω Μερά  - Πανθηραϊκός 1-0
Κηφισιά - Φωστήρας 2-1
7η αγωνιστική Κυριακή  03/11/2019 ώρα 15:00
Άγιος Ιερόθεος - ΑΠΟ Κερατσίνι 1-0
Άγιοι Ανάργυροι - Ηλυσιακός 2-2
Καλλιθέα - Θύελλα Καμαρίου 1-0
Ερμής Κορυδαλλού - ΑΕ Μοσχάτου 1-3
Πανθηραϊκός - Εθνικός 0-0
Φωστήρας - Ακράτητος  2-1
Κηφισιά - Άνω Μερά 1-0
8η αγωνιστική Κυριακή  10/11/2019 ώρα 15:00
Άγιοι Ανάργυροι - Άγιος Ιερόθεος 1-1
ΑΠΟ Κερατσίνι - Καλλιθέα 2-1
Ηλυσιακός - Ερμής Κορυδαλλού 1-1
Θύελλα Καμαρίου - Πανθηραϊκός 1-0
ΑΕ Μοσχάτου - Φωστήρας  2-1
Εθνικός - Κηφισιά Ανεβλήθη
Ακράτητος - Άνω Μερά 0-0
9η αγωνιστική Σάββατο 16/11/2019 ώρα 15:00
Άγιος Ιερόθεος - Καλλιθέα 0-0
Ερμής Κορυδαλλού - Άγιοι Ανάργυροι 1-0
Πανθηραϊκός - ΑΠΟ Κερατσίνι 0-0
Φωστήρας - Ηλυσιακός 0-1
Κηφισιά - Θύελλα Καμαρίου 1-2
Άνω Μερά  - ΑΕ Μοσχάτου 2-1
Εθνικός - Ακράτητος 1-1
10η αγωνιστική Κυριακή  24/11/2019 ώρα 15:00
Ερμής Κορυδαλλού - Άγιος Ιερόθεος
Καλλιθέα - Πανθηραϊκός
Άγιοι Ανάργυροι - Φωστήρας
ΑΠΟ Κερατσίνι - Κηφισιά
Ηλυσιακός - Άνω Μερά
Θύελλα Καμαρίου - Ακράτητος
ΑΕ Μοσχάτου - Εθνικός
11η αγωνιστική Κυριακή  01/12/2019 ώρα 15:00
Άγιος Ιερόθεος - Πανθηραϊκός
Φωστήρας - Ερμής Κορυδαλλού
Κηφισιά - Καλλιθέα
Άνω Μερά - Άγιοι Ανάργυροι
Ακράτητος - ΑΠΟ Κερατσίνι
Εθνικός - Ηλυσιακός
Θύελλα Καμαρίου - ΑΕ Μοσχάτου
12η αγωνιστική Κυριακή  08/12/2019 ώρα 15:00
Φωστήρας - Άγιος Ιερόθεος
Πανθηραϊκός - Κηφισιά
Ερμής Κορυδαλλού - Άνω Μερά
Καλλιθέα - Ακράτητος
Άγιοι Ανάργυροι - Εθνικός
ΑΠΟ Κερατσίνι - ΑΕ Μοσχάτου
Ηλυσιακός - Θύελλα Καμαρίου
13η αγωνιστική Κυριακή  15/12/2019 ώρα 15:00
Άγιος Ιερόθεος - Κηφισιά
Άνω Μερά  - Φωστήρας
Ακράτητος - Πανθηραϊκός
Εθνικός - Ερμής Κορυδαλλού
ΑΕ Μοσχάτου - Καλλιθέα
Θύελλα Καμαρίου - Άγιοι Ανάργυροι
ΑΠΟ Κερατσίνι - Ηλυσιακός

Β΄Γύρος
14η αγωνιστική Κυριακή  05/01/2019 ώρα 15:00
Άνω Μερά - Άγιος Ιερόθεος
Κηφισιά - Ακράτητος
Φωστήρας - Εθνικός
Πανθηραϊκός - ΑΕ Μοσχάτου
Ερμής Κορυδαλλού - Θύελλα Καμαρίου
Καλλιθέα - Ηλυσιακός
Άγιοι Ανάργυροι - ΑΠΟ Κερατσίνι
15η αγωνιστική Κυριακή  12/01/2020 ώρα 15:00
Άγιος Ιερόθεος - Ακράτητος
Εθνικός - Άνω Μερά
ΑΕ Μοσχάτου - Κηφισιά
Θύελλα Καμαρίου - Φωστήρας
Ηλυσιακός - Πανθηραϊκός
ΑΠΟ Κερατσίνι - Ερμής Κορυδαλλού
Άγιοι Ανάργυροι - Καλλιθέα
16η αγωνιστική Κυριακή  19/01/2020 ώρα 15:00
Εθνικός - Άγιος Ιερόθεος
Ακράτητος - ΑΕ Μοσχάτου
Άνω Μερά  - Θύελλα Καμαρίου
Κηφισιά - Ηλυσιακός
Φωστήρας - ΑΠΟ Κερατσίνι
Πανθηραϊκός - Άγιοι Ανάργυροι
Ερμής Κορυδαλλού - Καλλιθέα
17η αγωνιστική Κυριακή  26/01/2020 ώρα 15:00
Άγιος Ιερόθεος - ΑΕ Μοσχάτου
Θύελλα Καμαρίου - Εθνικός
Ηλυσιακός - Ακράτητος
ΑΠΟ Κερατσίνι - Άνω Μερά
Άγιοι Ανάργυροι - Κηφισιά
Καλλιθέα - Φωστήρας
Ερμής Κορυδαλλού - Πανθηραϊκός
18η αγωνιστική Κυριακή  02/02/2020 ώρα 15:00
Θύελλα Καμαρίου - Άγιος Ιερόθεος
ΑΕ Μοσχάτου - Ηλυσιακός
Εθνικός - ΑΠΟ Κερατσίνι
Ακράτητος - Άγιοι Ανάργυροι
Άνω Μερά  - Καλλιθέα
Κηφισιά - Ερμής Κορυδαλλού
Φωστήρας - Πανθηραϊκός
19η αγωνιστική Κυριακή  09/02/2020 15:00
Άγιος Ιερόθεος - Ηλυσιακός
ΑΠΟ Κερατσίνι - Θύελλα Καμαρίου
Άγιοι Ανάργυροι - ΑΕ Μοσχάτου
Καλλιθέα - Εθνικός
Ερμής Κορυδαλλού - Ακράτητος
Πανθηραϊκός - Άνω Μερά
Φωστήρας - Κηφισιά
20η αγωνιστική Κυριακή  16/02/2020 ώρα 15:00
ΑΠΟ Κερατσίνι - Άγιος Ιερόθεος
Ηλυσιακός - Άγιοι Ανάργυροι
Θύελλα Καμαρίου - Καλλιθέα
ΑΕ Μοσχάτου - Ερμής Κορυδαλλού
Εθνικός - Πανθηραϊκός
Ακράτητος - Φωστήρας
Άνω Μερά  - Κηφισιά
21η αγωνιστική Κυριακή  23/02/2020 ώρα 15:00
Άγιος Ιερόθεος - Άγιοι Ανάργυροι
Καλλιθέα - ΑΠΟ Κερατσίνι
Ερμής Κορυδαλλού - Ηλυσιακός
Πανθηραϊκός - Θύελλα Καμαρίου
Φωστήρας - ΑΕ Μοσχάτου
Κηφισιά - Εθνικός
Άνω Μερά  - Ακράτητος
22η αγωνιστική Σάββατο 29/02/2020 ώρα 15:00
Καλλιθέα - Άγιος Ιερόθεος
Άγιοι Ανάργυροι - Ερμής Κορυδαλλού
ΑΠΟ Κερατσίνι - Πανθηραϊκός
Ηλυσιακός - Φωστήρας
Θύελλα Καμαρίου - Κηφισιά
ΑΕ Μοσχάτου - Άνω Μερά
Ακράτητος - Εθνικός
23η αγωνιστική Κυριακή  08/03/2020 ώρα 15:00
Άγιος Ιερόθεος - Ερμής Κορυδαλλού
Πανθηραϊκός - Καλλιθέα
Φωστήρας - Άγιοι Ανάργυροι
Κηφισιά - ΑΠΟ Κερατσίνι
Άνω Μερά  - Ηλυσιακός
Ακράτητος - Θύελλα Καμαρίου
Εθνικός - ΑΕ Μοσχάτου
24η αγωνιστική Κυριακή  15/03/20 ώρα 15:00
Πανθηραϊκός - Άγιος Ιερόθεος
Ερμής Κορυδαλλού - Φωστήρας
Καλλιθέα - Κηφισιά
Άγιοι Ανάργυροι - Άνω Μερά
ΑΠΟ Κερατσίνι - Ακράτητος
Ηλυσιακός - Εθνικός
ΑΕ Μοσχάτου - Θύελλα Καμαρίου
25η αγωνιστική Κυριακή  22/03/2019 ώρα 15:00
Άγιος Ιερόθεος - Φωστήρας
Κηφισιά - Πανθηραϊκός
Άνω Μερά  - Ερμής Κορυδαλλού
Ακράτητος - Καλλιθέα
Εθνικός - Άγιοι Ανάργυροι
ΑΕ Μοσχάτου - ΑΠΟ Κερατσίνι
Θύελλα Καμαρίου - Ηλυσιακός
26η αγωνιστική Κυριακή  29/03/2019 ώρα 15:00
Κηφισιά - Άγιος Ιερόθεος
Φωστήρας - Άνω Μερά
Πανθηραϊκός - Ακράτητος
Ερμής Κορυδαλλού - Εθνικός
Καλλιθέα - ΑΕ Μοσχάτου
Άγιοι Ανάργυροι - Θύελλα Καμαρίου
Ηλυσιακός - ΑΠΟ Κερατσίνι