Το πρόγραμμα των αγώνων της Γ΄Εθνικής 2018/2019

Α΄Γύρος

1η αγωνιστική Κυριακή 30.09.2018 ώρα 16:00
Ατρόμητος Π.- ΑΠΟ Κερατσίνι  1-1
ΑΕ Νεάπολης-ΑΟ Γιούχτας 1-2
Εθνικός-Προοδευτική 3-1
Ιωνικός-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
ΑΟ Επισκοπής -ΟΦ Ιεράπετρας  0-1
ΑΟ Παλαιόχωρας-ΠΟ Ατσαλένιος 0-1
Δεν αγωνίζεται:Αμπελακιακός

2η αγωνιστική Κυριακή 7.10.2018 ώρα 16:00
Αμπελακιακός-Ατρόμητος Π. 2-1
ΑΠΟ Κερατσίνι-ΑΕ Νεάπολης  1-0
ΑΟ Γιούχτας-Ιωνικός 2-0
Προοδευτική-ΑΟ Επισκοπής 0-1
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ -ΑΟ Παλαιόχωρας 0-0
ΟΦ Ιεράπετρας-ΠΟ Ατσαλένιος  0-0
Δεν αγωνίζεται:Εθνικός

3η αγωνιστική Κυριακή 14.10.2018 ώρα 16:00
Ατρόμητος Π.-ΑΕ Νεάπολης 1-0
Εθνικός-Αμπελακιακός 1-0
Ιωνικός-ΑΠΟ Κερατσίνι 0-1
ΑΟ Παλαιόχωρας-ΑΟ Γιούχτας 0-2
ΠΟ Ατσαλένιος-Προοδευτική 1-0
ΟΦ Ιεράπετρας-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ  2-0
Δεν αγωνίζεται:ΑΟ Επισκοπής

4η αγωνιστική Κυριακή 21.10.2018 ώρα 16:00
Εθνικός-Ατρόμητος Π. 2-1
ΑΕ Νεάπολης-Ιωνικός 0-0
Αμπελακιακός-ΑΟ Επισκοπής 1-4
ΑΠΟ Κερατσίνι-ΑΟ Παλαιόχωρας 3-0
ΑΟ Γιούχτας-ΟΦ Ιεράπετρας 0-0
Προοδευτική-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 1-2
Δεν αγωνίζεται:ΠΟ Ατσαλένιος

5η αγωνιστική  Σάββατο 27.10.2018 15:00
Ατρόμητος Π.-Ιωνικός 0-2
ΑΟ Επισκοπής-Εθνικός 0-2
ΑΟ Παλαιόχωρας-ΑΕ Νεάπολης 2-3
ΠΟ Ατσαλένιος-Αμπελακιακός 0-1
ΟΦ Ιεράπετρας-ΑΠΟ Κερατσίνι 1-0
Προοδευτική-ΑΟ Γιούχτας 1-0
Δεν αγωνίζεται:ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

6η αγωνιστική Κυριακή  4.11.2018 15:00
ΑΟ Επισκοπής-Ατρόμητος Π. 4-0
Ιωνικός-ΑΟ Παλαιόχωρας 0-1
Εθνικός-ΠΟ Ατσαλένιος 0-0
ΑΕ Νεάπολης-ΟΦ Ιεράπετρας 0-5
Αμπελακιακός-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 1-1
ΑΠΟ Κερατσίνι-Προοδευτική 0-0
Δεν αγωνίζεται:ΑΟ Γιούχτας

7η αγωνιστική Κυριακή 11.11.2018 ώρα 15:00
Ατρόμητος Π.-ΑΟ Παλαιόχωρας 1-4
ΠΟ Ατσαλένιος-ΑΟ Επισκοπής 1-1
ΟΦ Ιεράπετρας-Ιωνικός 1-1
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Εθνικός 1-0
Προοδευτική-ΑΕ Νεάπολης 1-0
ΑΟ Γιούχτας-Αμπελακιακός 3-1
Δεν αγωνίζεται:ΑΠΟ Κερατσίνι

8η αγωνιστική Κυριακή 18.11.2018 ώρα 15:00
ΠΟ Ατσαλένιος-Ατρόμητος Π. 1-1
ΑΟ Παλαιόχωρας-ΟΦ Ιεράπετρας 0-4
ΑΟ Επισκοπής-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 2-2
Ιωνικός-Προοδευτική 1-0
Εθνικός-ΑΟ Γιούχτας 3-1
Αμπελακιακός-ΑΠΟ Κερατσίνι 0-1
Δεν αγωνίζεται:ΑΕ Νεάπολης

9η αγωνιστική Κυριακή 25.11.2018 ώρα 15:00
Ατρόμητος Π.-ΟΦ Ιεράπετρας 0-2
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-ΠΟ Ατσαλένιος 1-1
Προοδευτική-ΑΟ Παλαιόχωρας 0-1
ΑΟ Γιούχτας-ΑΟ Επισκοπής 0-0
ΑΠΟ Κερατσίνι-Εθνικός 0-2
ΑΕ Νεάπολης-Αμπελακιακός 0-1
 Δεν αγωνίζεται:Ιωνικός

10η αγωνιστική Κυριακή 02.12.2018 ώρα 15:00
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ - Ατρόμητος Π. 1-1
ΟΦ Ιεράπετρας-Προοδευτική  2-0
ΠΟ Ατσαλένιος-ΑΟ Γιούχτας  0-0
ΑΟ Επισκοπής-ΑΠΟ Κερατσίνι 3-1
Ιωνικός-Αμπελακιακός 0-0
Εθνικός-ΑΕ Νεάπολης 3-1
Δεν αγωνίζεται:ΑΟ Παλαιόχωρας

11η αγωνιστική Κυριακή  09.12.2018 ώρα 15:00
Ατρόμητος Π.-Προοδευτική 0-1
ΑΟ Γιούχτας-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 1-0
ΑΠΟ Κερατσίνι-ΠΟ Ατσαλένιος 2-2
Αμπελακιακός-ΑΟ Παλαιόχωρας 2-1
ΑΕ Νεάπολης-ΑΟ Επισκοπής 0-3
Ιωνικός-Εθνικός 1-1
Δεν αγωνίζεται:ΟΦ Ιεράπετρας

12η αγωνιστική Κυριακή 16:12.2018 ώρα 15:00
ΑΟ Γιούχτας-Ατρόμητος Π. 1-1
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-ΑΠΟ Κερατσίνι 1-0
ΟΦ Ιεράπετρας-Αμπελακιακός  2-0
ΠΟ Ατσαλένιος-ΑΕ Νεάπολης 0-2
ΑΟ Παλαιόχωρας-Εθνικός 1-3
ΑΟ Επισκοπής-Ιωνικός 1-2
Δεν αγωνίζεται:Προοδευτική

13η αγωνιστική Κυριακή 06.01.2019 ώρα 15:00
ΑΠΟ Κερατσίνι-ΑΟ Γιούχτας 0-0
Αμπελακιακός-Προοδευτική 1-1
ΑΕ Νεάπολης-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 0-0
Εθνικός-ΟΦ Ιεράπετρας 1-1
Ιωνικός-ΠΟ Ατσαλένιος 1-0
ΑΟ Παλαιόχωρας-ΑΟ Επισκοπής 1-4
Δεν αγωνίζεται:Ατρόμητος Π.

Β΄Γύρος

14η αγωνιστική Κυριακή 13.01.2019 ώρα 15:00
ΑΠΟ Κερατσίνι-Ατρόμητος Π. 3-1
ΑΟ Γιούχτας-ΑΕ Νεάπολης 5-1
Προοδευτική-Εθνικός 1-1
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Ιωνικός 1-2
ΟΦ Ιεράπετρας-ΑΟ Επισκοπής 2-1
ΠΟ Ατσαλένιος-ΑΟ Παλαιόχωρας 0-0
Δεν αγωνίζεται:Αμπελακιακός

15η αγωνιστική Κυριακή 20.01.2019 ώρα 15:00
Ατρόμητος Π-Αμπελακιακός 1-1
ΑΕ Νεάπολης-ΑΠΟ Κερατσίνι 2-3
Ιωνικός-ΑΟ Γιούχτας 0-0
ΑΟ Επισκοπής-Προοδευτική 0-2
ΑΟ Παλαιόχωρας-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ  1-2
ΠΟ Ατσαλένιος-ΟΦ Ιεράπετρας 3-2
Δεν αγωνίζεται:Εθνικός

16η αγωνιστική Κυριακή 27.01.2019 ώρα 15:00
ΑΕ Νεάπολης-Ατρόμητος Π. 0-0
Αμπελακιακός-Εθνικός 0-1
ΑΠΟ Κερατσίνι-Ιωνικός 0-2
ΑΟ Γιούχτας-ΑΟ Παλαιόχωρας 4-2
Προοδευτική-ΠΟ Ατσαλένιος 1-0
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-ΟΦ Ιεράπετρας 0-0
Δεν αγωνίζεται:ΑΟ Επισκοπής

17η αγωνιστική Κυριακή 03.02.2019 ώρα 15:00
Ατρόμητος Π.-Εθνικός 0-1
Ιωνικός-ΑΕ Νεάπολης 5-0
ΑΟ Επισκοπής- Αμπελακιακός 1-1
ΑΟ Παλαιόχωρας-ΑΠΟ Κερατσίνι 1-1
ΟΦ Ιεράπετρας-ΑΟ Γιούχτας 0-1
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Προοδευτική 1-1
Δεν αγωνίζεται:ΠΟ Ατσαλένιος

18η αγωνιστική Κυριακή 10.02.2019 ώρα 15:00
Ιωνικός-Ατρόμητος Π. 5-0
Εθνικός-ΑΟ Επισκοπής 0-1
ΑΕ Νεάπολης-ΑΟ Παλαιόχωρας 1-3
Αμπελακιακός-ΠΟ Ατσαλένιος 0-0
ΑΠΟ Κερατσίνι-ΟΦ Ιεράπετρας 2-1
ΑΟ Γιούχτας-Προοδευτική 2-0
Δεν αγωνίζεται:ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

19η αγωνιστική Κυριακή 17.02.2019 ώρα 15:00
Ατρόμητος Π.-ΑΟ Επισκοπής 1-3
ΑΟ Παλαιόχωρας-Ιωνικός 0-0
ΠΟ Ατσαλένιος-Εθνικός 3-0
ΟΦ Ιεράπετρας-ΑΕ Νεάπολης 4-1
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ- Αμπελακιακός 2-1
Προοδευτική-ΑΠΟ Κερατσίνι 2-2
Δεν αγωνίζεται:ΑΟ Γιούχτας

20η αγωνιστική Κυριακή 24.02.2019 ώρα 15:00
ΑΟ Παλαιόχωρας-Ατρόμητος Π. 3-2
ΑΟ Επισκοπής-ΠΟ Ατσαλένιος 1-0
Ιωνικός-ΟΦ Ιεράπετρας 2-0
Εθνικός-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 0-0
ΑΕ Νεάπολης-Προοδευτική 0-1
Αμπελακιακός-ΑΟ Γιούχτας 1-1
Δεν αγωνίζεται:ΑΠΟ Κερατσίνι

21η αγωνιστική Κυριακή 03.03.2019 ώρα 15:00
Ατρόμητος Π.-ΠΟ Ατσαλένιος 1-3
ΟΦ Ιεράπετρας-ΑΟ Παλαιόχωρας 5-1
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-ΑΟ Επισκοπής 1-1
Προοδευτική-Ιωνικός 0-0
ΑΟ Γιούχτας-Εθνικός 1-1
ΑΠΟ Κερατσίνι- Αμπελακιακός 1-0
Δεν αγωνίζεται:ΑΕ Νεάπολης

22η αγωνιστική Κυριακή 17.03.2019 ώρα 15:00
ΟΦ Ιεράπετρας-Ατρόμητος Π. 3-1
ΠΟ Ατσαλένιος-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 1-1
ΑΟ Παλαιόχωρας-Προοδευτική 1-1
ΑΟ Επισκοπής-ΑΟ Γιούχτας 1-1
Εθνικός-ΑΠΟ Κερατσίνι 3-0
Αμπελακιακός-ΑΕ Νεάπολης 2-0
Δεν αγωνίζεται:Ιωνικός

23η αγωνιστική Κυριακή 24.03.2019 ώρα 15:00
Ατρόμητος Π.-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Προοδευτική-ΟΦ Ιεράπετρας
ΑΟ Γιούχτας-ΠΟ Ατσαλένιος
ΑΠΟ Κερατσίνι-ΑΟ Επισκοπής
Αμπελακιακός-Ιωνικός
ΑΕ Νεάπολης-Εθνικός
Δεν αγωνίζεται:ΑΟ Παλαιόχωρας

24η αγωνιστική Κυριακή 31.03.2019 ώρα 15:00
Προοδευτική-Ατρόμητος Π.
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-ΑΟ Γιούχτας
ΠΟ Ατσαλένιος-ΑΠΟ Κερατσίνι
ΑΟ Παλαιόχωρας- Αμπελακιακός
ΑΟ Επισκοπής-ΑΕ Νεάπολης
Εθνικός-Ιωνικός
Δεν αγωνίζεται:ΟΦ Ιεράπετρας

25η αγωνιστική Κυριακή 07.04.2019 ώρα 16:00
Ατρόμητος Π.-ΑΟ Γιούχτας
ΑΠΟ Κερατσίνι-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Αμπελακιακός-ΟΦ Ιεράπετρας
ΑΕ Νεάπολης-ΠΟ Ατσαλένιος
Εθνικός-ΑΟ Παλαιόχωρας
Ιωνικός-ΑΟ Επισκοπής
Δεν αγωνίζεται:Προοδευτική

26η αγωνιστική Κυριακή 14.04.2019 ώρα 16:00
ΑΟ Γιούχτας-ΑΠΟ Κερατσίνι
Προοδευτική-Αμπελακιακός
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-ΑΕ Νεάπολης
ΟΦ Ιεράπετρας-Εθνικός
ΠΟ Ατσαλένιος-Ιωνικός
ΑΟ Επισκοπής-ΑΟ Παλαιόχωρας
Δεν αγωνίζεται:Ατρόμητος Π.