Το πρόγραμμα των αγώνων της Γ΄Εθνικής 2018/2019

Α΄Γύρος

1η αγωνιστική Κυριακή 30.09.2018 ώρα 16:00
Ατρόμητος Π.- ΑΠΟ Κερατσίνι  0-0
ΑΕ Νεάπολης-ΑΟ Γιούχτας 1-2
Εθνικός-Προοδευτική 3-1
Ιωνικός-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
ΑΟ Επισκοπής -ΟΦ Ιεράπετρας  0-1
ΑΟ Παλαιόχωρας-ΠΟ Ατσαλένιος 0-1
Δεν αγωνίζεται:Αμπελακιακός

2η αγωνιστική Κυριακή 7.10.2018 ώρα 16:00
Αμπελακιακός-Ατρόμητος Π. 2-1
ΑΠΟ Κερατσίνι-ΑΕ Νεάπολης  1-0
ΑΟ Γιούχτας-Ιωνικός 2-0
Προοδευτική-ΑΟ Επισκοπής 0-1
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ -ΑΟ Παλαιόχωρας 0-0
ΟΦ Ιεράπετρας-ΠΟ Ατσαλένιος  0-0
Δεν αγωνίζεται:Εθνικός

3η αγωνιστική Κυριακή 14.10.2018 ώρα 16:00
Ατρόμητος Π.-ΑΕ Νεάπολης 1-0
Εθνικός-Αμπελακιακός 1-0
Ιωνικός-ΑΠΟ Κερατσίνι 0-1
ΑΟ Παλαιόχωρας-ΑΟ Γιούχτας 0-2
ΠΟ Ατσαλένιος-Προοδευτική 1-0
ΟΦ Ιεράπετρας-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ  2-0
Δεν αγωνίζεται:ΑΟ Επισκοπής

4η αγωνιστική Κυριακή 21.10.2018 ώρα 16:00
Εθνικός-Ατρόμητος Π. 2-1
ΑΕ Νεάπολης-Ιωνικός 0-0
Αμπελακιακός-ΑΟ Επισκοπής 1-4
ΑΠΟ Κερατσίνι-ΑΟ Παλαιόχωρας 3-0
ΑΟ Γιούχτας-ΟΦ Ιεράπετρας 0-0
Προοδευτική-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 1-2
Δεν αγωνίζεται:ΠΟ Ατσαλένιος

5η αγωνιστική  Σάββατο 27.10.2018 15:00
Ατρόμητος Π.-Ιωνικός 0-2
ΑΟ Επισκοπής-Εθνικός 0-2
ΑΟ Παλαιόχωρας-ΑΕ Νεάπολης 2-3
ΠΟ Ατσαλένιος-Αμπελακιακός 0-1
ΟΦ Ιεράπετρας-ΑΠΟ Κερατσίνι 1-0
Προοδευτική-ΑΟ Γιούχτας 1-0
Δεν αγωνίζεται:ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

6η αγωνιστική Κυριακή  4.11.2018 15:00
ΑΟ Επισκοπής-Ατρόμητος Π. 4-0
Ιωνικός-ΑΟ Παλαιόχωρας 0-1
Εθνικός-ΠΟ Ατσαλένιος 0-0
ΑΕ Νεάπολης-ΟΦ Ιεράπετρας 0-5
Αμπελακιακός-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 1-1
ΑΠΟ Κερατσίνι-Προοδευτική 0-0
Δεν αγωνίζεται:ΑΟ Γιούχτας

7η αγωνιστική Κυριακή 11.11.2018 ώρα 15:00
Ατρόμητος Π.-ΑΟ Παλαιόχωρας 1-4
ΠΟ Ατσαλένιος-ΑΟ Επισκοπής 1-1
ΟΦ Ιεράπετρας-Ιωνικός 1-1
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Εθνικός 1-0
Προοδευτική-ΑΕ Νεάπολης 1-0
ΑΟ Γιούχτας-Αμπελακιακός 3-1
Δεν αγωνίζεται:ΑΠΟ Κερατσίνι

8η αγωνιστική Κυριακή 18.11.2018 ώρα 15:00
ΠΟ Ατσαλένιος-Ατρόμητος Π.
ΑΟ Παλαιόχωρας-ΟΦ Ιεράπετρας
ΑΟ Επισκοπής-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Ιωνικός-Προοδευτική
Εθνικός-ΑΟ Γιούχτας
Αμπελακιακός-ΑΠΟ Κερατσίνι
Δεν αγωνίζεται:ΑΕ Νεάπολης

9η αγωνιστική Κυριακή 25.11.2018 ώρα 15:00
Ατρόμητος Π.-ΟΦ Ιεράπετρας
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-ΠΟ Ατσαλένιος
Προοδευτική-ΑΟ Παλαιόχωρας
ΑΟ Γιούχτας-ΑΟ Επισκοπής
ΑΠΟ Κερατσίνι-Εθνικός
ΑΕ Νεάπολης-Αμπελακιακός
Δεν αγωνίζεται:Ιωνικός

10η αγωνιστική Κυριακή 02.12.2018 ώρα 15:00
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ - Ατρόμητος Π.
ΟΦ Ιεράπετρας-Προοδευτική
ΠΟ Ατσαλένιος-ΑΟ Γιούχτας
ΑΟ Επισκοπής-ΑΠΟ Κερατσίνι
Ιωνικός-Αμπελακιακός
Εθνικός-ΑΕ Νεάπολης
Δεν αγωνίζεται:ΑΟ Παλαιόχωρας

11η αγωνιστική Κυριακή  09.12.2018 ώρα 15:00
Ατρόμητος Π.-Προοδευτική
ΑΟ Γιούχτας-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
ΑΠΟ Κερατσίνι-ΠΟ Ατσαλένιος
Αμπελακιακός-ΑΟ Παλαιόχωρας
ΑΕ Νεάπολης-ΑΟ Επισκοπής
Ιωνικός-Εθνικός
Δεν αγωνίζεται:ΟΦ Ιεράπετρας

12η αγωνιστική Κυριακή 16:12.2018 ώρα 15:00
ΑΟ Γιούχτας-Ατρόμητος Π.
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-ΑΠΟ Κερατσίνι
ΟΦ Ιεράπετρας-Αμπελακιακός
ΠΟ Ατσαλένιος-ΑΕ Νεάπολης
ΑΟ Παλαιόχωρας-Εθνικός
ΑΟ Επισκοπής-Ιωνικός
Δεν αγωνίζεται:Προοδευτική

13η αγωνιστική Κυριακή 06.01.2019 ώρα 15:00
ΑΠΟ Κερατσίνι-ΑΟ Γιούχτας
Αμπελακιακός-Προοδευτική
ΑΕ Νεάπολης-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Εθνικός-ΟΦ Ιεράπετρας
Ιωνικός-ΠΟ Ατσαλένιος
ΑΟ Παλαιόχωρας-ΑΟ Επισκοπής
Δεν αγωνίζεται:Ατρόμητος Π.

Β΄Γύρος

14η αγωνιστική Κυριακή 13.01.2019 ώρα 15:00
ΑΠΟ Κερατσίνι-Ατρόμητος Π.
ΑΟ Γιούχτας-ΑΕ Νεάπολης
Προοδευτική-Εθνικός
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Ιωνικός
ΟΦ Ιεράπετρας-ΑΟ Επισκοπής
ΠΟ Ατσαλένιος-ΑΟ Παλαιόχωρας
Δεν αγωνίζεται:Αμπελακιακός

15η αγωνιστική Κυριακή 20.01.2019 ώρα 15:00
Ατρόμητος Π-Αμπελακιακός
ΑΕ Νεάπολης-ΑΠΟ Κερατσίνι
Ιωνικός-ΑΟ Γιούχτας
ΑΟ Επισκοπής-Προοδευτική
ΑΟ Παλαιόχωρας-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
ΠΟ Ατσαλένιος-ΟΦ Ιεράπετρας
Δεν αγωνίζεται:Εθνικός

16η αγωνιστική Κυριακή 27.01.2019 ώρα 15:00
ΑΕ Νεάπολης-Ατρόμητος Π.
Αμπελακιακός-Εθνικός
ΑΠΟ Κερατσίνι-Ιωνικός
ΑΟ Γιούχτας-ΑΟ Παλαιόχωρας
Προοδευτική-ΠΟ Ατσαλένιος
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-ΟΦ Ιεράπετρας
Δεν αγωνίζεται:ΑΟ Επισκοπής

17η αγωνιστική Κυριακή 03.02.2019 ώρα 15:00
Ατρόμητος Π.-Εθνικός
Ιωνικός-ΑΕ Νεάπολης
ΑΟ Επισκοπής- Αμπελακιακός
ΑΟ Παλαιόχωρας-ΑΠΟ Κερατσίνι
ΟΦ Ιεράπετρας-ΑΟ Γιούχτας
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Προοδευτική
Δεν αγωνίζεται:ΠΟ Ατσαλένιος

18η αγωνιστική Κυριακή 10.02.2019 ώρα 15:00
Ιωνικός-Ατρόμητος Π.
Εθνικός-ΑΟ Επισκοπής
ΑΕ Νεάπολης-ΑΟ Παλαιόχωρας
Αμπελακιακός-ΠΟ Ατσαλένιος
ΑΠΟ Κερατσίνι-ΟΦ Ιεράπετρας
ΑΟ Γιούχτας-Προοδευτική
Δεν αγωνίζεται:ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

19η αγωνιστική Κυριακή 17.02.2019 ώρα 15:00
Ατρόμητος Π.-ΑΟ Επισκοπής
ΑΟ Παλαιόχωρας-Ιωνικός
ΠΟ Ατσαλένιος-Εθνικός
ΟΦ Ιεράπετρας-ΑΕ Νεάπολης
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ- Αμπελακιακός
Προοδευτική-ΑΠΟ Κερατσίνι
Δεν αγωνίζεται:ΑΟ Γιούχτας

20η αγωνιστική Κυριακή 24.02.2019 ώρα 15:00
ΑΟ Παλαιόχωρας-Ατρόμητος Π.
ΑΟ Επισκοπής-ΠΟ Ατσαλένιος
Ιωνικός-ΟΦ Ιεράπετρας
Εθνικός-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
ΑΕ Νεάπολης-Προοδευτική
Αμπελακιακός-ΑΟ Γιούχτας
Δεν αγωνίζεται:ΑΠΟ Κερατσίνι

21η αγωνιστική Κυριακή 03.03.2019 ώρα 15:00
Ατρόμητος Π.-ΠΟ Ατσαλένιος
ΟΦ Ιεράπετρας-ΑΟ Παλαιόχωρας
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-ΑΟ Επισκοπής
Προοδευτική-Ιωνικός
ΑΟ Γιούχτας-Εθνικός
ΑΠΟ Κερατσίνι- Αμπελακιακός
Δεν αγωνίζεται:ΑΕ Νεάπολης

22η αγωνιστική Κυριακή 17.03.2019 ώρα 15:00
ΟΦ Ιεράπετρας-Ατρόμητος Π.
ΠΟ Ατσαλένιος-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
ΑΟ Παλαιόχωρας-Προοδευτική
ΑΟ Επισκοπής-ΑΟ Γιούχτας
Εθνικός-ΑΠΟ Κερατσίνι
Αμπελακιακός-ΑΕ Νεάπολης
Δεν αγωνίζεται:Ιωνικός

23η αγωνιστική Κυριακή 24.03.2019 ώρα 15:00
Ατρόμητος Π.-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Προοδευτική-ΟΦ Ιεράπετρας
ΑΟ Γιούχτας-ΠΟ Ατσαλένιος
ΑΠΟ Κερατσίνι-ΑΟ Επισκοπής
Αμπελακιακός-Ιωνικός
ΑΕ Νεάπολης-Εθνικός
Δεν αγωνίζεται:ΑΟ Παλαιόχωρας

24η αγωνιστική Κυριακή 31.03.2019 ώρα 15:00
Προοδευτική-Ατρόμητος Π.
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-ΑΟ Γιούχτας
ΠΟ Ατσαλένιος-ΑΠΟ Κερατσίνι
ΑΟ Παλαιόχωρας- Αμπελακιακός
ΑΟ Επισκοπής-ΑΕ Νεάπολης
Εθνικός-Ιωνικός
Δεν αγωνίζεται:ΟΦ Ιεράπετρας

25η αγωνιστική Κυριακή 07.04.2019 ώρα 16:00
Ατρόμητος Π.-ΑΟ Γιούχτας
ΑΠΟ Κερατσίνι-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Αμπελακιακός-ΟΦ Ιεράπετρας
ΑΕ Νεάπολης-ΠΟ Ατσαλένιος
Εθνικός-ΑΟ Παλαιόχωρας
Ιωνικός-ΑΟ Επισκοπής
Δεν αγωνίζεται:Προοδευτική

26η αγωνιστική Κυριακή 14.04.2019 ώρα 16:00
ΑΟ Γιούχτας-ΑΠΟ Κερατσίνι
Προοδευτική-Αμπελακιακός
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-ΑΕ Νεάπολης
ΟΦ Ιεράπετρας-Εθνικός
ΠΟ Ατσαλένιος-Ιωνικός
ΑΟ Επισκοπής-ΑΟ Παλαιόχωρας
Δεν αγωνίζεται:Ατρόμητος Π.